Çocuk Göz Hastalıkları

opr-dr-erol-demirci-cocuk-goz-hastaliklari-uzmaniz

Göz doktorları için en zor muayene edilen hasta grubu doğal olarak ÇOCUKLAR dır. Fakat bu noktada da ne mutlu ki teknoloji bize yardımcı olmaya başladı. 3 aydan itibaren gözlük muayenesini, şaşılık muayenesini otomatik olarak 2-3 saniye içinde yapan 4. jenerasyon PLUSOPTIX CİHAZI kliniğimizde kullanılmaya başlanmıştır.

Çocuklar’da özellikle doğduktan sonra anne baba gözlemi ile bariz belli olan göz sorunları ortaya çıkabilmektedir.Bu sorun şaşılık göz kayması veya görme oranı yetersizliği olabilir. Bu gözlemler doğrultusunda uzman Bir Göz Doktoru gözetiminde ilerki yaşlarda çıkabilecek sorunların önlemi alına bilir.

Gerekli görüldüğü takdirde uzak yakın görme problemleri gözlük tedavisi ile atlatıla bildiği için ihmal edilmeden randevu alınıp bir Göz Doktoruna başvurulmalıdır.Günümüzde bir çok bireyde bulunan göz kayması ve şaşılık aslında küçük yaşlardaki ihmal ve ozamanın teknoloji yetesizliği de diyebiliriz tedavi edilmediği için ilerlemiştir. Yaş kaç olursa olsun günümüz teknolojisi ile bu gibi sorunlar çözülebilmektedir.

Eski jenorasyon cihazlar.

plusoptix eski jenarasyonlar

Yeni Jenarasyon Plusoptix Cihazı.

Opr.Dr.Erol Demirci Çocuk Hastanın Gözlerini Muayene Ederken.

opr-dr-erol-demirci-cocuk-goz-hastaliklari-uzmaniz